Camper

logo-camper

Každou sezónu dětská značka Camper spolupracuje se značkami a dodavateli, kteří sdílejí stejné hodnoty týkající se kvality, inovací a pohodlí v dětské obuvy. Od prvního náčrtu až po finální produkt spolupracují s mezinárodními lídry v oboru, aby navrhli dětskou obuv (dětské sandály, capáčky, baleríny, dětské tenisky,  a jiné ..) s inovací a technologií v jejím jádru. Camper věří, že produkt je jen tak dobrý, jako jeho materiály, a proto pokračují v experimentování s inovativními technologiemi, které pomáhají Camper produktům se vyvíjet a být ještě lepší.

OrthoLite®
OrthoLite®, který určuje standard pro výkonnostní vložky, poskytuje vynikající odpružení a pohodlí díky inovativní technologii odpružení. Jedinečný design odvádějící vlhkost, použitý na obuv Camper, zaručuje vynikající prodyšnost, která udrží nohy v suchu a pohodě za jakýchkoli povětrnostních podmínek.

Lehká váha
Originální styly Camper, které spoléhají na kombinaci technologie a vynalézavosti, jsou speciálně navrženy pro každodenní pohyb a mobilitu a nabízejí extra lehký výkon, který vaše děti nezatíží.

GORE-TEX
Společnost GORE-TEX a GORE-TEX SURROUND®, přední výrobce oděvů odolných vůči povětrnostním vlivům, nabízí inovativní řešení pro překonání těch nejnepředvídatelnějších venkovních podmínek. Každý produkt GORE-TEX, je pečlivě testovaný, aby splňoval přísné výkonové normy, zaručuje prodyšný komfort a bezkonkurenční voděodolnou ochranu, což z něj dělá přirozenou volbu pro Camper obuv.

PrimaLoft®
PrimaLoft®, původně vyvinuté pro potřeby armády Spojených států, je voděodpudivé syntetické vlákno, které nabízí vynikající pohodlí a teplo. Extra měkký materiál vyrobený z recyklovaných vláken pocházejících z plastových lahví poskytuje zvýšenou prodyšnost a zároveň chrání před chladem.

20 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 20 položek celkem