Janod

logo-janod-w1000

Janod hračky - je francouzská značka a patří ve světě ke špičce ve výrobě dětských dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti. Díky své více než 50 leté tradici, kvalitě a nezaměnitelnému designu patří mezi nejoblíbenější výrobce ve své kategorii.

Jedinečný styl dřevěných hraček Janod je nadčasový a neobyčejný. Výrobce Janod přináší dětem hračky, kterou jsou naučné, zábavné, kreativní a pro děti vizuálně oblíbené. Dřevěné hračky jsou kvalitně na vysoké úrovni a je o nich známé, že přežívají dlouhá desetiletí. Hračkami Janod dopřejete svým dětem hru s kvalitními dřevěnými hračkami.

V nabídce dětských hraček značky Janod najdete neobyčejné hračky pro děti od 1 roku do 9 let. Dřevěné hračky Janod se zakládají na klasickém designu, dbají na vysokou kvalitu materiálů, jedinečnost, naučnost a zábavu pro děti. Dřevěné hračky Janod rozvíjí dětskou představivost a kreativitu. Vzpomínky na dětství tvoří hračky Janod.

Při výrobě a designu hraček Janod výrobce dbá na každý detail. Hračky značky Janod jsou vyráběny z přírodních materiálů, hlavní surovinou je dřevo, které je získáváno z odpovědného lesního hospodářství. Materiály použité v těchto hračkách rozvíjí dětskou hmatovou motoriku, jsou ekologické a bezpečné. Stejně jako jiné dřevěné hračky, jsou hračky Janod mimořádně odolné a vydrží celé generace. Janod dětské hračky vyhrávají designérské soutěže po celém světě.

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem