Smallstuff

Společnost Smallstuff byla založena v roce 2006. Všechny produkty značky Smallstuff jsou jedinečné a navržené jimi v Aarhusu v Dánsku. Snaží se být inovativní a sledovat trendy podle barev a vzorů. Smallstuff vlastní mnoho nápadů a rádi je realizují. Je to krásný proces získat nápad, udělat proto a ukázat světu. A konečně vidět naše produkty v domácnostech, ve funkci.
Milujeme barvy a krásné designy – Vyrábí dětské věci s jedinečným mixem a kombinací možností napříč našimi různými barevnými liniemi. Ve všech designech jsou použity přírodní materiály, bavlna, vlna a dřevo v kombinaci s ručně vyráběným háčkováním a pletenými předměty.
V kolekcích oblečení Smallstuff je použita nejlepší bavlna a vlna STANDARD 100 od OEKO-TEX certifikované.
Rádi vyrábí oblečení, které správně sedí a je pohodlné a měkké na nošení. V našich kolekcích se zaměřujeme na miminka a batolata, protože naše velikosti se pohybují od předčasně narozených do 3-4 let.
Chceme inspirovat děti a jejich kreativitu tím, že vstoupíme do jejich vesmíru šťastným a dětským způsobem. Navíc chceme oslovit rodiče přírodními produkty ve vysoké kvalitě.
Doufáme, že inspirujeme...

15 položek celkem
Smallstuff růžový proutěný kočárek 51001-10  Ruční výroba 999/3707

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem