Haba

HABA_Logo

Významný německý producent především dřevěných hraček a her pro děti od nejútlejšího věku. Hry jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, lepeny ekologickým lepidlem a lakovány laky na vodní bázi. Také všechny ostatní použité materiály splňují veškeré požadavky. Většina produktů značky HABA je vyrobena přímo v Německu ve vlastní továrně výrobce.

Děti po celém světě mají v oblibě barevné, kreativní, jedinečné a zábavné hry a hračky HABA. Slogan Haba zní: „Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě“, a proto se několik generací značky HABA pyšní svými kvalitními designovými hračkami. Výrobce her a hraček Haba se při výrobě inspiruje přírodou.

Při výběru dárku pro děti jsou hračky Haba tou nejlepší volbou – nabídka zahrnuje hračky pro všech věkových kategorií. Výběr hraček pro nejmenší - chrastítko, plyšové hračky, dřevěné kostky. Pro starší dívky a chlapce hračky - auta, panenky, domeček pro panenky, dětské hlavolamy, puzzle, dětské hry, skládačky.

Výrobce HABA se zaměřuje na výrobu kvalitních nadčasových a atraktivních hraček, vyrobených z ekologických materiálů. Ze sortimentu hraček si vyberou i všichni milovníci retro hraček.

Hračky HABA rozvíjí dětskou představivost a kreativitu. Tento tradiční výrobce hraček nabízí sortiment pro hravost samostatných, kreativních dětí, které jsou spojeny s přírodou a životem kolem nich. Nekonečná cesta zábavy a motorického vývoje dětí začíná s hračkami HABA.

Žádné produkty značky Haba nebyly nalezeny...