Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
1162 hodnocení
5
1043x
4
26x
3
15x
2
10x
1
68x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2026
Rozhodně nedoporučuji - na láhev "skladem" jsem čekala 3 týdny, nulová komunikace a ještě láhev přišla prasklá. Už jsem ani neměla sílu reklamovat a láhev jsem rovnou vyhodila do koše. Již nikdy více žádné zboží z tohoto obchodu!
KK
Katerina Kucerova
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2026
Box přišel zničen a popraskaný. Dodnes mne nikdo neodpovídá na e-mail a nebere telefon 😏
VB
Veronika Bartošová
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
23.6.2026
Nedoporučuju, extra dlouha doba dodani
JT
Jiri Tybl
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Neberou telefony' ( trvale nedostupno) . Na maily nereagují
Z
Zuzana
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
Plavky su pekne, ako vsetko od MIkkline, ale tento obchod je HROZA. Toto je doslova NAJHORSI ESHOP s akym som sa stretla. Terminy dodania na stranke nie su ani len orientacne, bezne dodanie meska tyzdne (uz sa mi stalo, ze to bolo aj viac ako mesiac, dokonca jeden tovar ani nedorazil, nakoniec po 2 mesiacoch na moje naliehanie zrusili objednavku). Ale vrcholom bolo, ked mi odmietli prevziat tovar, ktory som v zakonnej lehote vratila. Teraz nemam ani tovar ani peniaze, kedze pri ping pongu sa pri vracani neprevzatej zasielky tovar stratil, vymyslaju si v obchodnych podmienkach nezakonne praktiky o nutnosti vratit tovar specialne urcenym kurierom, ktory na slovensku nema zastupenie. takze ak zvazujete, ze od nich nieco objednnate, dobre si to rozmyslite, alebo sa obrnte extra davkou trpezlivosti, lebo bud Vam tovar bude meskat, alebo nepride vobec. NIKDY VIAC!!!
IO
Ivona Obrovská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.6.2026
JO
Jana Ochabova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2026
Komunikacia a riesenie problému prebehlo v poriadku. Obchod odporucam
IC
Ivana Czekajová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Obchod vždy skvělý.
MM
Marta Matyková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
v pořádku, kvalitní zboží, rychlé vyřízení
JL
Jana Loučková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Vše proběhlo v pořádku.
DF
Dana Fryntová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Vše v pořádku, vstřícnost při výměně zboží.Chválím !
EK
Eliška Kahoun
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2026
Velmi špatná kvalita, overal je cely zezmolkovany během pár dnů nošení, jsem zklamaná a za tu přemrštěnou cenu je to opravdu smutne.
DD
Doubkova Dagmar
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2026
spokojenost
MK
Markéta Kopicová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2026
Maximální spokojenost, rychle vyřízená objednávka a dodané zboží. Soupravu již maximálně využíváme a nemohu si vynachválit😍
ZO
Zuzana Ondrušova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2026
MS
Martina Snopkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2026
VA
Václav Andrle
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2026
Spokojenost.
AE
Anežka Eisová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2026
0 hvězdiček, nelze upravit jejich počet.....
Nespokojenost... Delší doba doručení, to bych ještě pochopila, ale zboží bylo poškozené. Když jsem psala e-mail, že mi přišlo zboží poškozené ( z poloviny nepřišitý jeden patentek ze dvou) bylo mi odpovězeno, že je to tak v pořádku, že patenty mají být volné kvůli pohybu a neuznavaji mi to jako reklamaci ani výměnu.. Na druhý e-mail, který jsem psala a poslala fotky, na kterých bylo lépe vidět, že jeden patent plandá, už mi nikdo ani neodpověděl..... Nedoporučuji..
KM
Karolina Melicharkova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
31.3.2026
MB
Michaela Roškot Bekrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26.3.2026
Rychlé odeslání a vše v pořádku 👌
