Bisgaard: Čím je tato dánská značka vyjímečná?

Přesvědčení značky Bisgaard je jednoduché: vyrábět velmi kvalitní obuv, která splňuje nároky estetiky, pohodlí i udržitelnosti. Dánskou firmu založili rodiče tří dětí Marianna a Henrik Bisgaard po letitých zkušenostech s dětskou obuví. Od roku 2005 se značka rozrostla ve velmi vyhledávanou značku, která snoubí nadčasový skandinávský design, ty nejkvalitnější, eticky a šetrně získávané přírodní materiály i férovou a odbornou řemeslnou výrobu. Výsledkem je nepopsatelné pohodlí i dobrý pocit z nošení obuvi. 

Filozofie společnosti Bisgaard se soustředí na myšlenku, že dětské nohy si zaslouží tu nejlepší péči, a proto upřednostňují přírodní materiály a designový proces, který začíná správným padnutím. Jejich design je známý tím, že je jednoduchý, ale stylový a vyhovuje dětem i ženám. Značka je odhodlána udržovat vysoké standardy kvality ve svých produktech, včetně sandálů, holínek a zimních bot, všechny vytvořené tak, aby vyhovovaly potřebám jejich spotřebitelů ​​​​​​​.

Udržitelné materiály byly pro značku Bisgaard vždy samozřejmostí.

"Když navrhujeme a vytváříme nové kolekce, je pro nás velmi důležité používat ty nejlepší přírodní materiály. Přírodní materiály jako kůže, vlna, organická bavlna a přírodní kaučuk mají přirozenou odolnost a dlouhou životnost."

Boty Bisgaard jsou vyrobeny tak, aby podporovaly rostoucí nohu a zajistily ji veškeré potřebné pohodlí a komfort po celou dobu nošení. Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů a noha tak může během pohybu a nošení dýchat. Samozřejmostí je výroba bez škodlivých chemikálií.

Bisgaard klade důraz na prvotřídní, přírodní materiály, s ohledem na ekologii a udržitelnost zdrojů. 

Značka Bisgaard je oblíbená po celé Evropě a řadí se mezi ty nejkvalitnější na našem trhu. Jejich koupí nesáhnete nikdy vedle. Zimní boty mají vlněné podšívky, které udrží nohu v teple. Samozřejmostí je u zimních bot také  membrána, která nepropustí vodu a sníh. 

Sandálky Bisgaard se zase vyznačují přírodním materiálem, a střihem, který dodává pocit "bosé chůze" a zároveň zajišťuje ochranu nohou. Jejich sandálky jsou široké a prsty tak mají dostatek prostoru pro přirozený pohyb. 

Holínky Bisgaard jsou vyrobené z prodyšných, ale zároveň voděodolných materiálů a mají protiskluzovou podrážku, která je v deštivých a kluzkých dnech velmi důležitá. Samozřejmostí je také materiál bez obsahu škodlivých chemikálií. 

Zkrátka s koupí obuvi od značky Bisgaard nešlápnete nikdy vedle. 

Na Smiling Baby samozřejmě najdete velký výběr obuvi od této kvalitní značky.

106807-3_64201-223-1500-o

50986-3_adfeda99619bb0d124ce95ed341e31ec-1024x1024

54607-5_92007999-187-o

93243-3_74501-123-1814-o