O nás

Smiling Baby

 

Internetový obchod Smiling Baby jsme založili v roce 2019, kdy jsme chtěli vytvořit bohaté prostředí pro všechny zákazníky, kteří chtějí nakoupit kvalitní dětské oblečení pro děti za přívětivé ceny. Usmívat se by mělo každé dítě, a proto u všech výrobků udržujeme poměr kvality s cenou, nehledě na úroveň kolekce dané značky. Začínali jsme spolupráci se značkami jako jsou Mayoral, Condor, Converse, Primigi, Baghera, EnFant a GEOX.

 

Dále jsme rozšiřovali spolupráce o další značky prémiové kvality, kdy jsme dbali na to, aby zboží nabízené na našem e-shopu bylo obohaceno zajímavými inovativními technologiemi různých výrob. Mnoho značek, které nabízíme tak vyniká ekologickými výrobními procesy, prvotřídním designem a zakládá si na tvorbě z recyklovaných a recyklovatelných materiálů, či podporuje šetrné pěstování bavlny.

 

Ve Smiling Baby zjistíte, že mnoho produktů je vyrobeno z organické bavlny, s certifikací GOTS, OEKO-TEX materiálů a dalších zajímavých materiálů, které dodávají jisté vlastnosti daným látkám, následně i oděvům pro děti. Řídíme se mottem Vše pro Vaše děti, díky kterému jsme neustále motivováni poskytovat ty nejpohodlnější oděvy pro děti od samotného narození až po adolescenci. A proto u nás mohou nakupovat i nejen rodiče, ale také mladí dospělí.

 

Mimo oděvy jsme začali nabízet i obuv, kde prosperujeme díky spolupráci se skandinávskými firmami, jejichž základním kamenem je minimalismus a design. Minimalismus dodává jemnost a nadýchanost mnoha produktům. Tuto filosofii prosazujeme i u nás. K šatům nabízíme plno střevíců, krásných pohodlných balerínek a univerzální obuv, kterou budete moci kombinovat s různými oděvy. Mezi ně patří i široká škála sportovní obuvi, kterou není nutno nosit pouze do tělocvičny. Módní tenisky tak doplní kdejaký outfit a potěší promyšlenou konstrukcí. Co se konstrukce týče, pak nabízíme obuv i pro ty úplně nejmenší s podporou prvních krůčků pro zajištění nevyšší kvality již od první chvíle, kdy se postaví Vaše dítě na zem a začne chodit.

 

Nabízíme i stylová dětská retro odrážedla Baghera, dřevěná odrážela od značky Janod, edukativní a kreativní hračky pro rozvoj fantazie a učenlivosti, motoriky a jednoduše zábavy u dětí různých věkových kategorií. Edukativní systém hraček podporujeme všemi deseti, a proto u nás najdete mnoho hraček, které budou děti nejen bavit, ale zároveň něčemu učit, a to zábavnou formou.

 

Našim cílem je vybudovat místo, kde zákazníci budou moci nakoupit vše potřebné pro své děti od hlavy až k patě, pro zábavu i rozvoj za rozumné ceny. Od řad Basic až po ty náročnější dbáme na kvalitu, ale i cenu, a proto u nás může nakoupit opravdu každý.

Doufáme, že tak Smiling Baby vytvoří úsměv každému dítěti.

 

Děkujeme za Vaši přízeň

 

Tým Smiling Baby