Hodnocení obchodu
4,7
Průměrné hodnocení obchodu je 4,7 z 5 hvězdiček.
1162 hodnocení
5
1043x
4
26x
3
15x
2
10x
1
68x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PR
Peter Rybansky
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2025
Dodanie rýchle
Nespokojnosť s tovarom
DČ
Damián Čech
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.12.2025
M
MUDr. . Eva Hrbáčová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2025
Velmi spokojena. Krásný materiál, bezvadné ušití, módní.
ŽO
Žaneta Obrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2025
Rychlé dodání, spokojenost s výrobkem.
AV
Aneta Vacková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.12.2025
MP
Marie Peigerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.12.2025
Vše naprosto v pořádku. Zboží krásné a dodání velice rychlé.
HN
Hana Nečasová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
PB
Pavla Beránková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
rychlé dodání, spokojenost s výrobkem
AL
Alice Langmaier
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
Všechno v pořádku. Rychlé dodání
K
Katarina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
Ano, dostupnost v sortimente lepsie ako v inych eshopoch a rychle dodanie.
VŠ
Věra Švengrová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
JŠ
Jana Šeplavá
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2025
Jsem nad míru spokojená s thermo kompletem ♥️
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Doporučuji!
Komunikace byla rychlá a příjemná. Moc oceňuji milý přístup a pomoc s výběrem na prodejně. Paní majitelka byla neuvěřitelně trpělivá i s mým malým dítkem a dokázala ho krásně zaujmout, aby se převlékl a vyzkoušel si oblečení.
Celý nákup byl velmi příjemný a určitě to nebyl můj poslední. ❤️
D
Dana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28.11.2025
Nedoporučuji,špatná, téměř žádná komunikace, nesplňuje dobu dodání .
JE
Jana Ernestová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.11.2025
VE
Vanda Exnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2025
Premiové zboží za příznivé ceny. Fajn vydejní místo na Vinohradech.
LM
Lenka Miš.
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
19.11.2025
Nedoporučuji. U zakoupených položek byly uvedené nepravdivé informace o dodací lhůtě. Bez předchozího upozornění mi byla objednávka pristě změněna, jednu z položek, která byla uvedena "skladem" zkrátka neposlali. Kdybych se aktivně neozvala, nedali by mi vědět. Dle první odpovědi teprve očekávají doručení od dodavatele. O týden později napsali, že vlastně nemá ani dodavatel. Vrátili za to peníze, stejně jako vrátili peníze za jedno mnou vrácené zboží, ale i to trvalo nepřiměřeně dlouho. Dětské oblečení, které jsem potřebovala začátkem října, jsem musela objednat v listopadu jinde. A tak to zůstane i pro příští nákupy.
AČ
Aneta Čupelová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2025
Vše bez problemu. I na rychlo vyměnili barvu produktu, dle mého přání☺️.
BE
Barbora Eichler
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2025
Kvalitni , rychle :)
SH
Světlana Hanušová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2025
Jsem spokojena. Objednala jsem původně jinou bundu, ta ale nebyla na skladě a obchod se mnou velmi dobře komunikoval a situaci vyřešil.
