Čím jsou termo sety tak úžasné?

  • udržují tělo v teple a v pohodlí
  • odolné proti větru a dešti
  • zesílené materiály
  • reflexní prvky
  • z recyklovatelných materiálů

No tak čím že to jsou ty termo sety tak úžasné? Těch důvodů je spousty. S termo soupravami, obleky, sety a s termo oblečením celkově se roztrhl pytel. Ruku na srdce, ne každý ví, oč se vlastně jedná. Pojďme si tedy říci, proč je termo materiál tak žádaný a zároveň stále často chybným článkem v našich šatnících.

Futuristické, leč naprosto reálné termo obleky, jsou naprostým hitem sezóny. Tyto termo soupravy v sobě skýtají dokonalou kombinaci kalhot i bundy, udržitelnosti, moderny, estetiky a minimalismu. Jsou velice funkční díky svým schopnostem udržet tělo v teple a v pohodlí.
Dokonalý komfort je zaručen hebkými materiály, které jsou často ošetřené inovativními technologiemi. Zesílený je materiál u mnoha modelů hned několika značek v nejvíce namáhaných částech, aby se dítě mohlo bez přemýšlení o cokoli opřít, kamkoli si kleknout a hrát si v přírodě s přáteli.
Užít si přírodu můžete také díky tomu, že se jedná o módní produkty z udržitelného chodu, tudíž z recyklovaných materiálů. Textilní materiály jsou certifikované a neobsahují škodlivé látky.
 
 
Prošívanost materiálu přidává nositeli na volnosti pohybu, aby se látka snadno neprotrhla, poněvadž strategicky vytvořená mřížka k prošití si tak klade důraz na udržení určitých částí látky v elastickém pohybu.
Voděodolné termo soupravy jsou tak praktickými a vzhlednými pomocníky do školy, do přírody, na tábor i do parku. V chladném počasí odpuzují vodu i díky ekologické impregnaci oděvů, nejen schopností látky samotné. A proto není třeba kupovat impregnační spreje, které často obsahují zdraví škodlivé látky.
 
A aby toho nebylo málo, pak dítě jistě ocení vymoženosti jednotlivých modelů s krásnými designy. Některé mají například otvory pro palce, aby se zbytečně nevyhrnovaly rukávy, či propracovaný lem samotného oděvu k lepší odolnosti vůči vnějším vlivům. Větruvzdornost a voděodolnost patří mezi vysoce žádané aspekty takovýchto oděvů. 
Pakliže chcete udržet větší teplo, máme termo soupravy i s flísovou stélkou, angl. fleece. Zde, doporučujeme pod kalhoty neoblékat další tepláky. Měl by být pod oděvem vždy dostatek prostoru k termoregulaci, aby nedošlo k zapaření pokožky. Materiály jsou mnohdy prodyšné i navzdory tomu, že regulují teplotu těla, jelikož se spoléhá na to, že nemáte pod látkou dalších pět vrstev oblečení. Vzduch musí cirkulovat, aby tělu nebyla ani zima, ani horko.
Pochopitelně, my, jakožto rodiči, nejvíce oceníme, vyjma kvalitních materiálů i to, že termo soupravy jsou často opepřené reflexními prvky, abychom svá dítka vždy našly, a pokud to nebudeme my, pak ostatní je přiřadí ke správnému majiteli díky jmenovkám uvnitř bund.
Velice sofistikované designy krásných odstínů již čekají na nový domov, pak neotálejte, sezóna již začala a užívejte si s dětmi radost z přírody v pohodlí a v teple!