Proč kupovat termo holínky?

V teple jako ovečka v termo holínkách od smiling-baby.cz

  • až do - 30°C
  • En fant 90% ovčí vlna
  • Bisgaard 5 vrstev - z toho 2 vrstvy 100% vlny
  • 3 v 1 (na podzim, na zimu, na jaro)
  • termoregulační obuv
  • reflexní logo
  • hypoalergenní materiál
  • 100% recyklovatelný materiál bez PVC
  • 100% nepromokavé

Slavné 3v1 na smiling-baby.cz vzalo útokem Česko i Slovensko. Ano, bavíme se tu o tak oblíbených termo holínkách, jejichž výběr máme největší z celé České i Slovenské republiky. A proč vlastně 3v1? Jedná se o termoregulační obuv vhodnou do třech ročních období, krom léta. Jsou výtečným průvodcem sněhem, větrem, deští a mrazem. Zatímco si děti užívají bezstarostných radovánek v tavné obuvi z přírodního kaučuku, tak my můžeme ocenit neotřelé designy všech párů obuvi. Nezapomeňte, že se vždy můžete designově sladit s obuví dítěte a užít si tak pohodlí ovčí vlny v chladném a mrazivém počasí jako ze žurnálu.

970x310 (Rectangle)

Díky 100% nepromokavému materiálu, který je zároveň měkký a ohebný si užijete volnost pohybu po celý den. Už nemusíte hlídat svůj každý krok a můžete jít hrdě vpřed kaluží nekaluží. Jako rodič jistě oceníte reflexní loga na bočních stranách obuvi. Slibujeme, že dítko se Vám v nich nezatoulá. A jako ten, komu záleží na životním prostředí, uvítáte skutečnost, že se jedná o 100% recyklovatelný materiál bez PVC. Hypoalergenní materiál bez ftalátů nepřidá jen na hebkosti, ale i na zdraví, a proto obuv doporučujeme i atopikům. No není to úžasné?

IMG_9802

Není však novinkou, že mnozí, obzvlášť na jaře, tyto ovečky nosí i na bosé nohy. Jedná se totiž o velice příjemnou záležitost k pokožce, navíc tak máte dost prostoru v obuvi na termoregulaci i větrání v teplejších dnech. V zimě jsou zas šňůrky na stažení u některých modelů přímo geniálním doplňkem, aby se sníh či prach a kamínky nedostaly do obuvi, ať už jste na horách, či v parku. A obzvlášť, nutno dodat, že nemusíte mít strach z uklouznutí, jsou protiskluzové díky vroubkované podrážce. Světoborný problém se tkaničkami zas vyřeší termo holínky jednoduše tím, že jsou nazouvací a zcela lehké k používání. Co se týče péče, je neuvěřitelně přívětivá. Obuv lze prát v pračce, otřít hadříkem a nosit dál. Užívejte si obuv tři čtvrtě roku a vyberte si designy od barevných, monochromatických až po umělecky doladěných. Jsou jednoduše kouzelné.