Co je to #ecofriends?

Dětská udržitelná móda alias #ecofriends

Co to je a proč to vzniklo?

 

Jistě jste si všimli, že se v posledních letech začíná čím dál tím více mluvit o znečišťování naší planety. V návaznosti na to, se lidé zapojují různými způsoby do toho, aby planetě tolik neškodili a naopak jí dělali hezčí. Zapojují se také firmy a značky, ať už malé či velké v různých odvětví.

ecofriends1

Vyjímkou tedy není ani firma Mayoral, která sídlí ve Španělsku již od roku 1941 a vyrábí dětské oblečení pro všechny věkové kategorie. Je jednou z nepopulárnějších obchodních značek v dětské módě ve Španělsku a Portugalsku. Je to tedy velice kreativní firma s téměř se 70-ti letou historií a roční produkcí 18 milionů kusů výrobků. Proto se rozhodli snížit jejich dopad na planetu a zajistit, aby příští generace zdědila lepší svět

Vytvořili tedy projekt #ecofriends

Projekt udržitelnosti založený na jejich pevném závazku k životnímu prostředí prostřednictvím činů a iniciativy, které směřují k udržitelnější budoucnosti.

Materiály:

 

Copy of Untitled-2Copy of Untitled-3

Copy of Untitled-5Copy of Untitled-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Obaly:

Od roku 2021 se zavázali ke snižování množství plastů ve všech jejich štítcích a obalech. Kromě toho jsou tašky v síti obchodů a kanálu pro různé značky vyrobeny ze 100% recyklovaného papíru (více než 5 milionů ročně). Kromě toho se zavázali ke snižování množství odpadu.

 

Snímek obrazovky 2021-03-25 v 14.59.13

 

Jaký je jejich cíl? 

"Naším cílem je zajistit, aby do roku 2025 dosáhlo 50% našich kolekcí nálepky #ecofriends."