Jaké dětské oblečení nabízí značka Tom Tailor

Tom Tailor nabízí širokou škálu dětského oblečení, které je hravé, veselé a pohodlné. Jak sám výrobce uvádí vyrábějí odvážné kousky oblečení pro děti od 2 let, ochotně se učí a rozvíjí ve svém oboru a nebojí se žádné výzvy.

Zde si představíme jaké dětského oblečení, značka Tom Tailor nabízí:

Trička: dětská trička s krátkým rukávem i trička s dlouhým rukávem, tílka a oblíbená trička s flitrovými měnícími obrázky. Všechny trička mají moderní design, ať už jednobarevná, která se hodí k doplnění každého designu, nebo s potiskem či aplikacemi. Dětská trička jsou vyrobená z kvalitních materiálů a jsou pohodlná pro každodenní nošení.

 

Košile: dětské košile Tom Tailor jsou moderní a vhodné pro různé příležitosti. V nabídce najdete různorodé střihy, vzory a barvy. Vybírat můžete košile s dlouhým rukávem, polokošile s krátkým rukávem nebo s límečkem.

 

Kalhoty: v sortimentu dětské kalhoty Tom Tailor najdete džíny, šortky, legíny a sportovní kalhoty. Kalhoty jsou vyráběny s ohledem na pohodlnost, kvalitu a oblíbený design, který děti ocení.

 

Sukně a šaty: pro dívky si Tom Tailor připravil krásné sukně a šaty v různých délkách a stylech. Šaty a sukně jsou především pohodlné, vkusné a hodí se k jakékoliv příležitosti.

 

Bundy a kabáty: když přijde chladnější počasí najdete v nabídce Tom Tailor dětské bundy a kabátky, které jsou vyrobené z teplejších a funkčních materiálů a zajišťují perfektní ochranu před větrem a chladem.

 

Obuv a ponožky: Tom Tailor nabízí také veselé ponožky a stylové krásné boty. Ponožky jsou pohodlné, vyrobené z jemných materiálů a vhodné pro každodenní nošení.

Nabídka dětského oblečení Tom Tailor se liší v závislosti na sezóně, dle ročního období a aktuální kolekci.