Vše o značce Mayoral

Mayoral je španělská značka dětského oblečení, která začala svoji výrobu už v roce 1941. V současné době je známou a oblíbenou mezinárodní značkou. Strategií značky Mayoral je propagovat své designy s vlastním stylem a osobností. Jejich cílem je vytvářet dětské módní oblečení dobré kvality, za co nejnižší cenu. Ročně vyrobí přes 30 milionů oblečení. Mayoral vyrábí širokou škálu oblečení pro děti od novorozenců až po děti ve věku 16 let.

Proč je tedy dětské oblečení Mayoral tak oblíbené?

 • Vysoká kvalita za přijatelnou cenu. Materiály, které výrobce používá k výrobě dětského oblečení, jsou pečlivě vybírány a zpracovávány tak, aby byly odolné a příjemné pro děti. Díky tomu je toto oblečení schopné odolat opakovanému nošení a praní.

 • Vkusný design a schopnost držet aktuální módní trendy. Dětské oblečení Mayoral a jejich doplňky mají moderní a atraktivní vzhled, který oslovuje nejen děti, ale také jejich rodiče. Oblečení kombinuje kvalitní materiály s vkusnými střihy, vzory a detaily.

 • Široká škála dětského oblečení, obuvi a doplňků pro všechny věkové skupiny dětí. Výrobce Mayoral se při výrobě přizpůsobuje aktuálním sezónám a vyrábí dětské oblečení pro každodenní nošení, ale také pro speciální události.
 • Pohodlné a funkční oblečení pro děti. Oblečení Mayoral zajišťuje volnost pohybu a snadné oblékání dětí a to především díky nastavitelnému pasu, elastickým manžetám a praktickým kapsám, které zvyšují pohodlí a užitečnost dětského oblečení.

Souhrnně lze říci, že oblíbenost značky Mayoral spočívá ve spojení vysoké kvality, krásného designu, pohodlí a funkčnosti. Tato kombinace už několik let vytváří důvěru u zákazníků a dělá z Mayoral jednu z předních značek v dětském oděvním průmyslu.

 Jaká je sortiment dětského oblečení Mayoral?

 • Kabáty a bundy Mayoral: moderní a funkční kabáty a bundy pro děti, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a plní svoji funkci při nepříznivém počasí.

 • Mikiny a svetry Mayoral: dětské mikiny a svetry, které jsou nejen moderní, ale především pohodlné. Nabízejí různé styly, vzory a barvy, které se hodí pro každé roční období a osloví děti různého věku. Materiály jsou měkké a pohodlné, to děti ocení nejvíce.

 • Trička a košile Mayoral: široká nabídka triček a košil pro děti. Vybere si každá, díky neokoukaným vzorům, potiskům, barvám a střihu. Trička jsou vyrobená z kvalitních a příjemných materiálů, které jsou pohodlné, snadno se udržují a jsou odolné.

 • Kalhoty a džíny Mayoral: v této kategorii je důležitý moderní vzhled a pohodlí. Výrobce se drží aktuálních trendů a stylů - střihy, jako jsou úzké nohavice, široké nohavice, baggy kalhoty nebo džíny.

 • Šaty a sukně Mayoral: pestrý výběr dívčích šatů a sukní. V nabídce najdete elegantní a vkusné designy pro všechny příležitosti, od každodenního nošení až po zvláštní příležitosti. Lehké a pohodlné materiály a střihy dívčích šatů zajišťují nejvyšší komfort.

 • Spodní prádlo a plavky Mayoral: pohodlné a kvalitní spodní prádlo a moderní střih a design dětských plavek. 

 • Doplňky a obuv Mayoral: kromě oblečení nabízí Mayoral také různé doplňků a obuvi. Tyto doplňky a pohodlná obuv dokáže doplnit každý outfit a dodat mu dokonalý vzhled v každém ročním období.

 

Přesvědčte se sami a podívejte se na nabídku oblečení pro děti Mayoral.