Značka Wheat: Proč je všemi tak oblíbená?

Blíží se jarní prázdniny, které často i s dětmi trávíme na horách, či v přírodě. Zima také ještě neskončila a tak si pojďme říct to, proč všichni tak zbožňují značku Wheat a v čem je tak skvělá.

Značka dětského oblečení Wheat, pocházející z Dánska, je známá pro svůj stylový, pohodlný a funkční design. Jejich oblečení je navrženo tak, aby bylo vhodné pro různé dětské aktivity a dobrodružství, jako je skákání v kalužích, hraní ve sněhu, nebo první školní den. Nabízí širokou škálu stylů, která zahrnuje vše od novorozeňat až po školáky, umožňuje komplexní výběr pro různé příležitosti a roční období.

Značka Wheat byla založena v roce 2002 a od té doby se rozrostla na mezinárodně uznávanou značku, která je jednou z nejoblíbenějších ve Skandinávii. Cílem značky bylo od počátku oblékat děti co nejčistěji a zodpovědně, přičemž příroda a svět dětí jsou stále jejich hlavním zdrojem inspirace. Wheat klade velký důraz na používání přírodních, čistých a recyklovaných materiálů a na kvalitu, která je klíčovým konceptem v jejich přístupu k udržitelnosti. Centrála značky Wheat se nachází v Gentofte v Dánsku.

Wheat se zaměřuje na použití kvalitních materiálů, jako je organická bavlna, udržitelná merino vlna a recyklovaný polyester a nylon, a nabízí pohodlné a dobře padnoucí střihy. V sortimentu najdete větruodolné a vodoodpudivé termo oblečení, prodyšné svrchní oblečení, oblečení do deště, lehké přechodné bundy, vesty, nepromokavé zimní kombinézy, kalhoty, kraťasy, legíny, trička, mikiny, tepláky, sukně a šaty, a mnoho dalšího.

Wheat je uznávanou mezinárodní dětskou značkou a jednou z nejoblíbenějších ve Skandinávii. Její designy jsou nadčasové a vysoká kvalita materiálů zajišťuje dlouhou životnost oblečení, což umožňuje jeho předávání z dítěte na dítě, takže se počáteční investice opravdu vyplatí.

Kromě oblečení nabízí Wheat také kolekci dětské obuvi, která zahrnuje tenisky, balerínky, zimní boty, gumáky, sandály, plážové boty, chelsea boty a lakovky pro slavnostní příležitosti. Všechny boty jsou vyvinuty s ohledem na pohodlí, padnutí, podporu a bezpečnost dítěte.

Oblečení Wheat vám zaručuje kvalitu, která vaše dítě ochrání před jakýmkoliv počasím. Skandinávský původ této značky je toho jasným důkazem. Jestli tedy ještě sháníte nějaké oblečení na jarní prázdniny, či na přechod zimy do jara, tak neváhejte a pojďte objevit a vyzkoušet značku Wheat. Samozřejmostí jsou vodní sloupce, bionic finish eco úprava, lepené švy...

Je proto samozřejmostí, že tuto značku můžete zakoupit i u nás, na Smiling Baby, za přívětivé ceny.