Kariéra

Zákaznická péče

Pro náš úspěšně se rozvíjející internetový obchod s kojeneckým a dětským zbožím hledáme nového kolegu na pracovní pozici Specialista péče o zákazníky, pro kterého je internetové prostředí přirozené a bude svou práci dělat s nadšením, sebejistotou a zodpovědností.

Pracovní náplň:

  • telefonická a e-mailová podpora pro naše zákazníky
  • komunikace s dodavateli
  • práce na PC v prostředí Shoptet, Canva, Sociální sítě
  • běžná kancelářská a administrativní práce (MS Office)
  • podpora chodu kanceláře
  • komunikace s dopravci
  • reporting
  • práce vhodná i pro absolventy
  • pracujeme v naší kanceláři na Vinohradech (poblíž stanice metra "Jiřího z poděbrad")

Co očekáváme:

  • praxe v e-shopu výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • pokročilá znalost práce na PC
  • dobré komunikační schopnosti (mluvenou i psanou formou)
  • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • schopnost organizace vlastní práce
  • bezúhonnost (čistý trestní rejstřík)
  • kladný vztah k nabízenému sortimentu
  • asertivní vystupování

Prozákaznický přístup, pečlivost a samostatnost jsou klíčové vlastnosti pro tuto pozici. Pokud máš pozitivní přístup k práci i k životu, rádi tě přivítáme a budeme rádia, když potáhneme všichni za jeden provaz

Co nabízíme:

  • Fixní mzdu 25 000 - 35 000 Kč
  • Pracovní doba je PO - PÁ (možnost práce na částečný úvazek)
  • Místo výkonu práce: Praha 2
  • Rozvoj po osobní i profesní stránce

Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na dostalova@smiling-baby.cz   do předmětu uveďte HPP komunikace se zákazníky