Kariéra

Specialista / asistent péče o zákazníky

Pro náš úspěšně se rozvíjející internetový obchod s kojeneckým a dětským oblečením hledáme nového kolegu na pracovní pozici Specialista péče o zákazníky, pro kterého je internetové prostředí přirozené a bude svou práci dělat s nadšením, sebejistotou a zodpovědností.

Pracovní náplň:

  • Zpracování objednávek
  • Komunikace se zákazníky ( telefonicky, e-mailem )
  • Vytváření newsletteru
  • Vyřizování vratek od zákazníků
  • Práce s daty v interním systému
  • Reporting

Co nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Fixní mzdu + atraktivní bonusy dle obratu
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Pracovní doba je PO-PÁ od 09:00-17:30
  • Místo výkonu práce Praha 2
  • Rozvoj po osobní i profesní stránce
  • Možnost kariérního růstu

Co očekáváme:

  • Pečlivost, komunikativnost a orientaci na detail
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Pokročilá znalost práce na PC
  • Chuť rychle se učit novým věcem
  • Znalost internetového prostředí
  • Schopnost organizace vlastní práce
  • Asertivní vystupování

Výhodou je:

  • Zkušenost s prací v internetovém obchodě
  • Zkušenosti v oblasti internetového prodeje
  • Výše mzdy po zaškolení 25 000 Kč32 000 Kč.
  • Odměny jsou vypláceny na základě ročního obratu a hodnocení zákaznické podpory a obchodu.

Váš strukturovaný životopis s průvodním dopisem, prosím, zasílejte na dostalova@smiling-baby.cz